MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10693283
*
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:46:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 20:26:41
1
400 kr
14/11 12:33:08
2
450 kr
14/11 17:37:24
3
700 kr
14/11 17:50:35
2
600 kr
14/11 17:50:35
3
700 kr (Budbetjänt)
14/11 17:50:48
2
800 kr
14/11 18:21:06
3
900 kr
14/11 18:26:38
2
1.000 kr
14/11 18:35:10
3
1.100 kr
14/11 18:39:07
2
1.200 kr
14/11 20:20:29
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
7178 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32
-
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:05
-
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:31
-
7196 Byrå
Louis XVI-stil, stenskiva. Bredd: 68 cm, djup: 36 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:44
-
7071 Byrå
rokokostil, Stenskiva, Intarsia. Bredd: 81 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:15
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 3283
Byrå
1950-tal, betsad teak, längd: 75 cm, djup: 34 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 20:26:41 | 1 | 400 kr |
14/11 12:33:08 | 2 | 450 kr |
14/11 17:37:24 | 3 | 700 kr |
14/11 17:50:35 | 2 | 600 kr |
14/11 17:50:35 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:50:48 | 2 | 800 kr |
14/11 18:21:06 | 3 | 900 kr |
14/11 18:26:38 | 2 | 1.000 kr |
14/11 18:35:10 | 3 | 1.100 kr |
14/11 18:39:07 | 2 | 1.200 kr |
14/11 20:20:29 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad teak byrå byråar
-
7178 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32 -
7398 Byrå
1940-tal, mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB, Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:05 -
7399 Byrå
England, Idegran. Bredd: 38 cm, djup: 28 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:31
-
7196 Byrå
Louis XVI-stil, stenskiva. Bredd: 68 cm, djup: 36 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:01 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:44 -
7071 Byrå
rokokostil, Stenskiva, Intarsia. Bredd: 81 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:15